Chci to vidět!

Kontaktujte nás

Ukážeme Vám, jak jednoduše lze pracovat na dálku

 

Dnešní doba nám umožnuje pracovat mimo kancelář ( home office ), kdekoliv kde máte připojení k internetu. Můžete používat stejné prostředí a programy jako jsou v kanceláři, přistupovat dokumentům, vystavovat nabídky a faktury.

Práce na dálku může být stejně efektivní jako práce z kanceláře, rozhodující je kvalita technické podpory a zkušenosti dodavatelské společnosti. Úskalím může být obava z chybějící podpory koncovým uživatelů, kteří své možné technické nejsou schopni vždy vyřešit. S naší správou můžete být v klidu.

Efektivní práci z domova dosáhneme vhodnou kombinací několika technologií jako je virtualizace serverů, VPN, infrastruktury, aplikací a cloudových služeb. Umíme zpřístupnit nebo virtualizovat celé firemní prostředí, servery , vaši plochu nebo jen samostatné programy.

 

Virtualizace vám pomůže efektivně vynaložit prostředky na IT. Můžete provozovat několik virtuálních serverů na jednom fyzickém. Můžete zvýšit bezvýpadkovost serverů nebo rychlost v několika okamžicích. Můžete urychlit obnovení v případě havarie nebo útoku ransomwaru a zašifrování souborů.

 

Pracujte vzdáleně z notebooků a dalších zařízení s komfortem jak v kanceláři