virtualizace

Optimalizace nákladů

Vysoká dostupnost

Online záloha systémů

Virtuální desktopy

Pro pomalá připojení

Home Office

Chci to vidět!

Kontaktujte nás

Ukážeme Vám, jak jednoduše lze pracovat na dálku

 

 

Dnešní doba nám umožnuje pracovat mimo kancelář ( home office ), kdekoliv kde máte připojení k internetu. Můžete používat stejné prostředí a programy jako jsou v kanceláři, přistupovat dokumentům, vystavovat nabídky a faktury.

Práce na dálku může být stejně efektivní jako práce z kanceláře, rozhodující je kvalita technické podpory a zkušenosti dodavatelské společnosti. Úskalím může být obava z chybějící podpory koncovým uživatelů, kteří své možné technické nejsou schopni vždy vyřešit. S naší správou můžete být v klidu.

Efektivní práci z domova dosáhneme vhodnou kombinací několika technologií jako je virtualizace serverů, VPN, infrastruktury, aplikací a cloudových služeb. Umíme zpřístupnit nebo virtualizovat celé firemní prostředí, servery , vaši plochu nebo jen samostatné programy.

Virtualizace vám pomůže efektivně vynaložit prostředky na IT. Můžete provozovat několik virtuálních serverů na jednom fyzickém. Můžete zvýšit bezvýpadkovost serverů nebo rychlost v několika okamžicích. Můžete urychlit obnovení v případě havarie nebo útoku ransomwaru a zašifrování souborů.

 

 

Pracujte vzdáleně z notebooků a dalších zařízení s komfortem jak v kanceláři